O mnie

maja 27, 2018


Sama już nie wiem, czy trudniej jest mi zacząć tego posta czy może ruszyć tyłek. Bo widzicie, początek jest trochę jak biegi. Jesteś przygotowany, ale non stop stoisz w miejscu. Czekasz na gwizdek, dopiero wtedy możesz lecieć, wgłębiać się, dążyć do końca. O, widzicie? Gwizdek. 

Nazywam się Angelika. Trenuję od ponad 3 lat, od samego początku pokochałam aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Dobra, to był żart. Jak to wyglądało w rzeczywistości? Przyznam się bez bicia - od zawsze byłam wrogiem wf'u, toteż do samej aktywności fizycznej byłam zniechęcona. Mój ruch w ciągu dnia ograniczał się do wychodzenia na zakupy i na zajęcia. Aż do dnia, w którym stwierdziłam, że pora coś z tym zrobić. Dołączyłam do jakiejś motywującej grupy na Facebooku i... zaczęłam. 

Potem się poddałam. Zaczynałam od nowa. Takich początków było mnóstwo. W końcu nadszedł moment, w którym postanowiłam, że już nie odpuszczę. I nie odpuściłam.O BLOGU

Główną myślą, z jaką zakładałam bloga było to, żeby udowodnić, że zdrowe życie nie oznacza ograniczeń, jedzenia codziennie sałatek i katowania się treningami, a wręcz, że może być całkiem (albo i bez całkiem) super! Znajdziesz tutaj posty o tematyce diety, treningu, zdrowia, motywacji, jak i przepisy. Mam nadzieję, że się polubimy i zostaniesz tutaj na dłużej. Czuj się jak u siebie!


Obsługiwane przez usługę Blogger.